L
A D I N G

Aklınıza Takılan Sorular

Massage for Wife

Merak Ettiğiniz Sorular

SkyPe / email : masoremre@hotmail.com

Detaylı bilgi ve sorularınız için: masoremre@hotmail.com

Sadece dışarıya hizmet şeklinde çalışıyorum evinize iş yerinize veya seyhate iseniz hotel odanıza davet edebilirsiniz. Fiyat Listem / Price List for 1 hour

Masajı Kim yapmalı? Masajı Kadına bir Erkek Masör yapmasında her zaman fayda vardır bu ying yang etkisi denilen Kutup farklılıklarının ve dengenin etkisini meydana çıkaran güzel bir enerji sağlar.

Swingers Nedir? Swingers Eş değiştirme olarakta tabir edilen bir cinsel ilişkiyi geniş çaplı yaşama külütürü diyebiliriz bulunduğumuz bölge kültür ve inançlarına uymasada bu yaşam tarzını benimseyen çok çift bulunmaktadır

Cuckold Nedir? Swingers tan farklı olarak burada Erkek sadece Karısının Cinsel yaşamına karışmaz ve biraz da karısına hizmet eder kelime anlamı aldatılan eş anlamına gelsede Erkeklerin karılarına bu aşamda hizmetini onların mutluluklarını sağlamayı amaçlayan bir yaşam şeklidir.

Tantra Nedir? Tantra aslında çeşitli ritüelleri olan Hint Vucut tanıma sanatıdır.Fakat bizim uyguladığımız Bu vucut tanıma sanatı ile harmanlanmış daha basitleştirilmiş Tantra Masajıdır.

randevu ve bilgi için hemen e-mail gönder

Mutlu Müşteri Yorumları

Tüm harika referanslarım için teşekkür ederim! Yüzlerce mutlu müşterim var!
Masaj Yaptıran çiftlerin Hakkımda söylediklerine bakalım

Massage For Wife