Yatırımcılar için

Eğer Masaj ve masaj ürünleri ile sensual ve tantric masaj işine veya sadece bu web sitesine birlikte yatırım yapabilirsiniz. massageforwife.com web sitesi ayrıca satılıktır satın alma bedeli 50,000€ dur. Bu Web sitesi size ne gibi faydalar sağlayabilir? Eğer Masaj sektörünün herhangi bir yerindeiseniz veya bu sektöre yeni başlıcaksanız öncelikle MFW web sitesi bütün arma motorlarında yaklaşık 20 kelime ile ilk sayfa ve en üst sırada yer almaktadır. ve sektörle iligili en hızlı ulaşılabilen web sayfası adresidir. ayrıca web sitesi ziyaretcileri direk konusuyla alakalı olark web sitesini ziyaret etmektedirler. Geçen sene almanyadan satış yapan penis büyütücü aleti web sitemizden 1 haftada 12 satış yaparak ödediği reklam bedelinin 3. katı kadar gelir elde ettmiştir.

ilgilenen yatırımcılar bu siteye sahip olmak için email atabilirler : masoremre@hotmail.com

Masörler için çalışma fırsatı

Merhaba Masör arkadaş

aslına bakarasanız benim aklımda herhangi bir masörle çalışma gibi bir düşünce yoktu bu sizlereden gelen yoğun istekden dolayı başlatılmış bir fırsattır.

istanbul dışı herhangi bir bölge ve bir kaç şehir için birlikte çalışabiliriz bunun için 1 yıllık kira bedeli olark 10.000€ ödemeniz gerekmektedir. bu şu anlama geliyor Mesela Ankara şehrinde çalışmak istiyorsunuz gerekli masörlük eğitiminizde var Ankara ilinden gelen bütün talepler size yönelndiriliyor. Ankara için tahmini geri dönüşünüz yıllık 20 bin€ olark düşünüyorum ama bunun bir garntisi yok Ankara izmir ve Antalya dışındaki yerler için Bölgesel olark çalışabilirsiniz mesela karadeniz bölgesi size ait olabilir. bu illerden en yoğun talep Ankaradan mevcuttur. eğr birlikte çalışmak isterseniz öncelikle sertifikanızı bana email atmalısınız ve işinizi kötü amaçla kullanmayacağınıza dahi bir sözleşme ve yemin etmelisiniz ilgileniyorsanız masoremre@hotmail.com adresine email atabilirisiniz.

Anasayfa