Bu sitede 18 Yaşından küçükler için uygunsuz içerik bulunabilir.Eğer yasal koşullara uymuyorsanız siteyi derhal terk ediniz.
Bu Sitede Genel ahlak ve geleneklere aykırı meteryaler bulunabilir . ...
English German FrenchRussianGreec Spanish
 

HoŞGELDİNİZ

SkyPe/ email : masoremre@hotmail.com

 

 Sık Sorulan Sorular

 

Masajı Kim yapmalı?

Masajı Kadına bir Erkek Masör yapmasında her zaman fayda vardır bu ying yang etkisi denilen Kutup farklılıklarının ve dengenin etkisini meydana çıkaran güzel bir enerji sağlar.

Masaj sırasında Eşimin yanında olabilirmiyim?

Klasik Masajda Masaj yaptıranın Masörle başbaşa olması doğrudur. Fakat Bizim Çift masajı konseptimizde. Karınıza masaj yapılırken yanında olarak ona duygusal bir rahatlama vermeniz daha etkili olacaktır.

Tantra Nedir?

Tantra aslında çeşitli ritüelleri olan Hint Vucut tanıma sanatıdır.Fakat bizim uyguladığımız Bu vucut tanıma sanatı ile harmanlanmış daha basitleştirilmiş Tantra Masajıdır.

Swingers Nedir?

Swingers Eş değiştirme olarakta tabir edilen bir cinsel ilişkiyi geniş çaplı yaşama külütürü diyebiliriz bulunduğumuz bölge kültür ve inançlarına uymasada bu yaşam tarzını benimseyen çok çift bulunmaktadır

Cuckold Nedir?

Swingers tan farklı olarak burada Erkek sadece Karısının Cinsel yaşamına karışmaz ve biraz da karısına hizmet eder kelime anlamı aldatılan eş anlamına gelsede Erkeklerin karılarına bu aşamda hizmetini onların mutluluklarını sağlamayı amaçlayan bir yaşam şeklidir.


Online Olarak Hemen Randevunuzu Alın

İsim
E-mail
Aciklama/Tarih
İL - İlçe
Cinsiyet

Mesajlarınıza 1 gün içinde Cevap verilir
Lütfen e-Postanızın SPAM Klasörünü Kontorl Ediniz.
Turkey Travel Planner          FaceBook     twitter       Vkontakte.ru
** PLEASE DESCRIBE THIS IMAGE **